Chintan Shah

Prezes i założyciel

c.szah@tvilight.com
+31 6 245 58520

Heide Jeuken

CEO

h.jeuken@tvilight.com
+31 6 270 94695

Lamber Voortman

CFO

l.voortman@tvilight.com
+31 6 536 24998

Arjan Straathof

Arjan Straathof

Dyrektor Techniczny

a.straathof@tvilight.com
+31 6 558 18867

Sander Jager

Partner / Kierownik Projektu

s.jager@tvilight.com
+31 6 154 48345

Johan Weeda

Doradca Techniczny

j.weeda@tvilight.com
+31 6 554 60277

Sercan Tezcan

Menadżer projektu

s.tezcan@tvilight.com
+31 6 468 92050

Niels Siesling

Menedżer pomocy technicznej

n.siesling@tvilight.com
+31 6 380 24498

Vishal Jadav

Marketing

v.jadav@tvilight.com
+91 79 48 998 520

Ankit Sharma

Technical Support Engineer

a.sharma@tvilight.com
+91 9978 771 620

Saurabh Sharma

Technical Support Engineer

s.sharma@tvilight.com
+91 9978 771 620

Monique Beugelink

Finanse i logistyka

finanse@tvilight.com
+31 6 278 42684