Chintan Shah

Președinte și fondator

c.shah@tvilight.com
+ 31 6 245 58520

Heide Jeuken

CEO

h.jeuken@tvilight.com
+ 31 6 270 94695

Lamber Voortman

CFO

l.voortman@tvilight.com
+ 31 6 536 24998

Arjan Straathof

Arjan Straathof

CTO

a.straathof@tvilight.com
+ 31 6 558 18867

Sander Jager

Partener / Manager de proiect

s.jager@tvilight.com
+ 31 6 154 48345

Johan Weeda

Consultant tehnic

j.weeda@tvilight.com
+ 31 6 554 60277

Sercan Tezcan

Manager de Proiect

s.tezcan@tvilight.com
+ 31 6 468 92050

Niels Siesling

Director de asistență tehnică

n.siesling@tvilight.com
+ 31 6 380 24498

Vishal Jadav

Marketing

v.jadav@tvilight.com
+91 79 48 998 520

Ankit Sharma

Inginer Suport Tehnic

a.sharma@tvilight.com
+ 91 9978 771 620

Saurabh Sharma

Inginer Suport Tehnic

s.sharma@tvilight.com
+ 91 9978 771 620

Monique Beugelink

Finanțe și logistică

finance@tvilight.com
+ 31 6 278 42684